2421/83
Chatol af hvidmalet fyrretræ med overskab med senere tilføjet gallerikant. Louis XVI form, 19. årh.s midte. H. 210. B. 108. D. 52.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Senere tilføjede elementer.
Fra
i
Vurdering
988210 | ||
831884 |