2421/​83

Chatol af hvidmalet fyrretræ med overskab med senere tilføjet gallerikant. Louis XVI form, 19. årh.s midte. H. 210. B. 108. D. 52.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Senere tilføjede elementer.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

988210 3.200 DKK
831884 3.000 DKK