2421/​71

Queen Anne spillebord mahogni. England, 18. årh.s begyndelse. H. 75. B. 78. D. 39/78.

Almindelige brugstegn. Filtstykke fornyet. Finérskader og mangler.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?