2421/854
Aage Gitz-Johansen (f. Odense 1897, d. Christiansø 1977)
“Piatis - Lappland”, 1954. Sign. monogram 54. Olie på papir. Bladstørrelse 28,5×39,5. Uindrammet.
Intet at bemærke.
Vurdering
3 bud
1157209 | ||
914016 | ||
1157209 |