328/5
Peter J. Lassen (f. 1930, d. 2019)
“Montana”. Ti diverse moduler af hvidlakeret MDF, bestående af syv bogkasser med ben, et skuffemodul med ben samt to bogkasser. Udført hos Montana. H./B. 82/69,6. B. 70 D. 30. (10)
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker samt maling med krakeleringer og afslag.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
21 bud