2420/888
Gudrun Hasle: "Jeg er helle tiden bange for at man vil opdedag ...". Sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 69 x 51. U.r.
Vurdering :
2.500 DKK Hammerslag:
2.600 DKK -
2420/690
Cathrine Raben Davidsen: Uden titel. Sign. CRD 09, 3/12. Litografi i farver. Bladstørrelse 43 x 31.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
3.000 DKK -
2420/686
Astrid Kruse Jensen: Uden titel. Sign. Astrid Kruse Jensen. Lysmål 41 × 28,5.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Hammerslag:
2.100 DKK -
2420/639
Martin Bigum: Tre kompositioner. Alle sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 35 x 49. Uindrammet. (3)
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
2.600 DKK -
2420/502
Michael Kvium: “Where in Hell is God?”, triptykon. Sign. Kvium. Litografi i farver. Lysmål 74,5 x 95 og 74 x 133. (3)
Vurdering :
30.000–40.000 DKK Hammerslag:
25.000 DKK