Anna Peters: Opstilling med haveredskaber og grene ved en mur. Sign. Peters. Olie på lærred. 99,5 x 74.
Sælges d. 3. juni
Vurdering : 12.000–15.000 DKK
Næste bud: 9.500 DKK Dit bud: 9.000 DKK