Walter Herbert Roe: Portræt af en ung pige med en buket vilde blomster. Sign. W. Herbert Roe 1915. Olie på lærred. 60 x 92.
Sælges d. 10. juni
Vurdering : 6.000 DKK
Næste bud: 1.500 DKK