Olivia Holm-Møller: Landskab. Sign. OHM. Olie på lærred. 71 x 92.
Vurdering : 12.000–15.000 DKK
Hammerslag: 8.500 DKK
Olivia Holm-Møller: Sol over landskab. Sign. OHM. Olie på lærred. 63 x 75.
Sælges d. 11. juni
Vurdering : 20.000–25.000 DKK