Peter Tom-Petersen: "Hos Urtekræmmeren". Sign. Tom Petersen 1887 delvist opmalet. Olie på lærred. 60 x 69.
Sælges i dag kl. 20.06
Vurdering : 15.000–20.000 DKK
Næste bud: 10.000 DKK